יום ראשון ב בחשוון, 22 באוקטובר

לשרותכם מנוע חיפוש מבוסס גוגל הממוקד באתרים חינוכים.Beta

   : חפש ראשי > מחשבים > משחקי רשת >

חשיבה


מילון מקוון
תנ"ך
אנצ' לילדים
מפות בישראל
חיפוש בספריה
היפוך טקסט
חיפוש תמונות
מחשבון מדעי
לוח שנה עברי-לועזי
ניקוד אוטומטי

סוכות בחגים
סוכות בחב"ד
סוכות-חג השמחה
סוכות-חג המים
חג סוכות בעמל
שעשועים לחג
ארבעת המינים
ארבעת המינים
שמחת תורה
שמחת תורה בחב"ד

הרשם לרשימת הדיוור

הסר אותי מהרשימה

משתמש:
סיסמה:
? שכחת סיסמה

להרשמה לחץ כאן


נמצאו 12 תוצאות, מוצג דף מתוך 1.

Pentalpha
כל מה שעליכם לעשות הוא להכניס את כל כדורי הזהב לצמתי הכוכב, עליכם להקפיד על כמה כללים. על כל כדור לגעת בשלושה צמתים הנמצאים על קו ישר. על הצומת הראשון להיות ריק, הצומת השני לא חייב בהכרח להיות ריק והצומת השלישי (המקום בו יונח הכדור) חייב להיות ריק.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

הודיני
באתר הבא מסתתרת מאחרוי הקלעים חידת חשיבה. הסיטו את הוילון ונסו לפתור אותה.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

הקוביה ההונגרית
לפני עשר שנים ואולי אפילו יותר, זה היה להיט ברחובות ומי שלא הצליח במשימה (כמוני למשל) נחשב, איך נאמר לקצת פחות... חכם. אז הנה הגירסה הוירטואלית, יישום ג'אווה בו עליכם ליצור מצב שבכל פאה של הקוביה יהיו ריבועים מצבע אחד בלבד (פאה אחת אדומה, שניה ירוקה וכן הלאה) . לחצו r על מנת לערבב את הצבעים וקדימה למלאכה. ניתן לסובב את הקוביה לכל צד באמצעות גרירת העכבר וכן לסובב קטעים בקוביה על מנת לסדר את הצבעים. בהצלחה!!!
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?
 

וגר זאב עם כבש
מכירים את חידת החשיבה? על הגדה זאב, כבשה וארגז חסה. עליכם להעביר את שלושתם אל הגדה השניה בסירה... משחק מגניב ומתוצרת ישראל.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

ועוד קוביה הונגרית
הקוביה ההונגרית הומצאה רשמית ב-1974 בבודפשט, הונגריה, אבל התהליך שהביא להמצאתה החל כמה שנים קודם לכן. ארנו רוביק היה מרצה במחלקה לעיצוב פנים באקדמיה לאמנות מעשית בבודפשט ועסק בין השאר בגיאומטריה של המרחב וביישומים של מודלים תלת-ממדיים. הדגמים ששימשו אותו בהרצאותיו הובילו להמצאת הקוביה. על תולדות הקוביה והסברים עליה אפשר לקרוא בעברית באתר הקוביה ההונגרית. יש באתר קישורים לאתרים אחרים העוסקים בקוביה, וכן משחק קוביה וירטואלי מקוון.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?
 

חשיבה יצירתית
אתר מבית ארץ הדעת העוסק בחשיבה קצת אחרת באתר מגוון פעילויות, קישורים לאתרי חשיבה יצירתית מכל העולם , אתרי חידות וקבוצות דיון.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?
 

חשיבה יצירתית
דיוויד פרקינס הגדיר יצירתיות כחשיבה שמביאה לרעיונות מקוריים וכשירים. מקוריות אולי נראית הכרחית לצורך ההגדרה. אך, כך מסתבר, ההגדרה מתייחסת גם ליכולתם של הרעיונות להיות מיושמים בפועל. האתר חשיבה יצירתית, מבית "אביב", הוא קורס וירטואלי העוסק ביצירתיות. הקורס עוסק בהגדרות השונות הקיימות ליצירתיות (שם תוכלו גם למצוא הגדרה אחרת, במידה וזו לא "תפסה" אתכם) ומביא דוגמאות שונות לסוגים שונים של יצירתיות. אם עד כה חשבתם שיצירתיות באה לידי ביטוי רק באומנות, היכנסו לאתר ותמצאו מגוון רחב לביטויים של יצירתיות.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?
 

ילד סודי ביותר
בזמן מילוי משימה שגרתית ברשת נלקע ילדינו הסודי לפח שטמן לו אחד מיצורי הרשת המסוכנים ביותר. הוא מזהה חור תולעת שנשכח להיסגר - זו תקוותו היחידה להשתחרר לחופשי. עליו לנתר מצלחת לצלחת על מנת להגיע אל הפתח המיוחל. שימו לב עליכם לעזור ל Kid בחישוב הזווית הנכונה שעליו לקפוץ על מנת להגיע למטרה. כל קפיצה מותירה על הרדאר נקודה אדומה שתעזור לכם בתיכנון הקפיצה הבאה.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

מהג'ונג
כדי לנצח במשחק הזה - חייבים להסיר את כל האבנים מהשולחן. הסרת האבנים מתבצעת על ידי הקלקת עכבר על שתי אבנים מאותו הסוג. על מנת שניתן יהיה להסיר את שתי האבנים - הן חייבות שיהיה להן לפחות צד אחד שאינו חסום על ידי אבן אחרת. קחו אוויר, ארגנו לעצמכם זמן, זה נראה קל אבל זה לא! לרשותכם עומדות 5 דרגות משחק - מקל מאוד עד לבלתי מנוצח (לנינג'ות בלבד!)
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

מכרה היהלומים
הלוח מלא באבני חן המפוזרות באופן אקראי, עליכם לסדר סדרות של שלוש אבנים זהות באופן אופקי או אנכי באמצעות הזזת האבנים עם העכבר. כל שלישיה מקנה לכם נקודות ולוח המשחק מתארגן מחדש. אם לאחר 30 שניות לא תצליחו, תקבלו רמז קצרצר. שימו לב, המלאכה מרובה והזמן קצר...
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

קללת רע
משחק חשיבה של חברת כוכב משומש ובו עליך לחבר בין זוגות אבנים ועליהן כתב חרטומים מצרי. צריך לצלוח את הרמות השונות והמשונות ,כמובן שעדיף לא להיעזר בינשופים החכמים. זהירות ממכר לפחות כמו סוליטר.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?
 

שיגעון הצפרדעים
הצפרדעים שבשלולית חייבות לאכול, לחיצה על צפרדע תשלח את לשונה הארוכה והדביקה מפיה על מנת לתפוס שפירית. פגיעה בצפרדע אחרת תגרום לה להוציא את לשונה ואחר כך להסתובב. פגיעה בפניה של צפרדע תגרום לה להסתובב בלבד. חישבו היטב באיזו צפרדע לפגוע על מנת ליזלול שפירית.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

כתוב לנו | ספר אורחים | אמנת פרטיות | פרסם בבז | הוסף אתר
כל הזכויות שמורות בז © 2000-2002 תנאי שימוש
האתר נבנה ומתוחזק עלידי אפוק