יום ראשון ב בחשוון, 22 באוקטובר

לשרותכם מנוע חיפוש מבוסס גוגל הממוקד באתרים חינוכים.Beta

   : חפש ראשי > מחשבים > משחקי רשת >

הרפתקאות ופעולה


מילון מקוון
תנ"ך
אנצ' לילדים
מפות בישראל
חיפוש בספריה
היפוך טקסט
חיפוש תמונות
מחשבון מדעי
לוח שנה עברי-לועזי
ניקוד אוטומטי

סוכות בחגים
סוכות בחב"ד
סוכות-חג השמחה
סוכות-חג המים
חג סוכות בעמל
שעשועים לחג
ארבעת המינים
ארבעת המינים
שמחת תורה
שמחת תורה בחב"ד

הרשם לרשימת הדיוור

הסר אותי מהרשימה

משתמש:
סיסמה:
? שכחת סיסמה

להרשמה לחץ כאן


נמצאו 7 תוצאות, מוצג דף מתוך 1.

ההרפתקה של Zed
Zed הוא דרואיד שכל חלומו הוא לתפור חליפת חלל מזהב. עזרו לZed להשיג את מבוקשו. עליו לעבור 10 שלבים לא קלים רצופים במכשולים על מנת להשיג את כמות הזהב הרצויה. בדרך מצפים לו יצורים בלתי חביבים המנסים לסכל את משימתו. העזרו במקשי החיצים על מנת להתקדם.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

חבר בצרה
שד אדום השתלט על מפעל השוקולד וטמן פצצות בכל קומות המפעל. ידידנו פאניק חדר לקומה התחתונה ועליו לפלס את דרכו החוצה תוך שהוא אוסף את הפצצות. כל הפצצות תוזמנו, אם לא יאסוף אותן בזמן המפעל יתפוצץ. התמשו בעזרת מקשי החיצים על מנת להתקדם וקפצו בעזרת מקש הרווח.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

מבצע הצלה בקוטב
בלב הקוטב לכוד לו פינגווין חמוד אשר מת להגיע הביתה. בדרך מצפות לו הרפתקאות ומיכשולים, כמו דובי קוטב לוויתנים מאיימים וקרחונים חדים. בעזרת מקשי החיצים תוכלו לעזור לו לתמרן העזרו במקש הרווח על מנת לקפוץ ואל תשכחו לאסוף את הביצים שבדרך.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

מכוניות בחנייה
החנה את המכוניות במקומות המסומנים. כבעל המכונית חוזר עליך לאסוף את מכוניתו ולהסיעה ליציאה. השתמש במקשי החיצים להליכה ונסיעה ובמקשי X,Z על מנת לעצור או לרוץ.הליכה מעל למכונית תכניס אותך פנימה, ובלחיצה על מקש רווח על מנת לצאת מהמכונית. חשבת שזה פשוט? נראה אם בעל העסק עדיין ירצה אותך אצלו לאחר המשחק.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

מלחמת בלוני מים
משחק מרענן ליום קיץ חם. על מנת להתקדם לחץ עם העכבר בשדה שלך, על מנת לזרוק בלוני מים לחץ על שדה היריב. גש לברז על מנת להשיג בלונים נוספים, אסוף חיפושיות על מנת לזכות במלאי בלונים, אסוף כמה שיותר מוצרי מזון על מנת לזכות באנרגיה והיזהר מחרגולים וצפרדעים. במידה ונפסלת למשחק חוזר לחץ על כפתור רענן בדפדפן. (יש להמתין להטענת המשחק)
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

מתקפת וירוסים
אתם חיידק ירקרק וחמוד המנסה להגיע לגלולת ההרגעה שלו שצבעה צהוב. בדרך רודפים אחריכם יצורים כחולים -וירוסים. מטרתם של הוירוסים היא לתפוס אתכם ולפסול אתכם לפני שתגיעו לכדור המיוחל. הפעילו את מקשי החיצים והשתדלו להזדרז. בכל פעם שתבלעו את הכדור הצהוב תזכו לניצחון ו...למעבר לשלב הבא שיהיה הרבה יותר קשה מקודמו וידרוש אימונים רבים יותר.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

שרשרת המזון
חשבתם פעם איך זה להיות דגיג קטן באוקיינוס הענק כשסביבך שורצים יצורים מפחידים המאיימים לבלוע אותך? עיזרו לפרגוס-הדג האדום לשרוד. על הדג הקטן להיזהר מדגים גדולים, לעזרתו כמה חפצים: קוביית קרח שמקפיאה כל מה שזז, חוץ מאת פרגוס כמובן. פרופלור ירוק ההופך את פרגוס את לבלתי נראה ובלתי פגיע. סנפירים המספקים לו מהירות טורבו וקוצים המפוצצים כל מה שפרגוס נוגע בו. תנועתו של פרגוס נעשית בעזרת גרירת העכבר או מקשי החיצים והוא אוכל על ידי הקלקת העכבר או הקשה על מקש רווח.
שפה: עברית   |   מצאת טעות ?

כתוב לנו | ספר אורחים | אמנת פרטיות | פרסם בבז | הוסף אתר
כל הזכויות שמורות בז © 2000-2002 תנאי שימוש
האתר נבנה ומתוחזק עלידי אפוק